TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Hey Mr. Trump!

Nechte toho Vašeho kralování, to již stačilo! Kdo stojí o Vaše zcestné, špatně spelované tweety. Evidentně na Vás neulpělo nic ze základního vzdělání, natož z historie, zeměpisu, etiky či vědy. Máte to v hlavě tak popletené, že ani nevíte, co jste říkal včera a co dnes. Podíval jste se do světa, ale není Vám stejně vůbec jasné, kde se ocitáte. Zůstaňte si raději na svém golfovém hřišti na Floridě. Ta je placatá a přehledná. Dělejte si své nekalé byznysy se svými mafiánskými kumpány, které jste si přizval do Bílého domu, včetně Vaší vykutálené rodinky. Kamaraďte se se všemi diktátory světa, které obdivujete a kterým salutujete, zatímco od­mítáte své spojence a přátele. Nezanášejte nám sem Putinovy móresy. Zblbl jste dost lidí, nevzdělanců a těch, kteří nevidí dál než na spoušť svých pušek. Ale i ti časem pochopí, že ten Váš „bullshit” nikam nevede.

Sbalte si svá fidlátka a odejděte včas, než naděláte více škody nejen unás v Americe, ale i v celém světě. Jakožto podprůměrný občan nemůžete reprezentovat tuto zemi. Vystupujete proti demokracii, pravdě a slušnosti. A jestli to pro svou ješitnost a hloupost nechápete, budeme Vás muset vyvléci za tu červenou kravatu ven z domu, kam nepatříte a kam jste se dostal podplácením, ma­nipulacemi a omylem, tj. uplatnit impeachment. Ano, lid chtěl změnu a nekonvenční poli­tiku, ale ne chaos a lži, kterých jste nám napovídal tisíce a které se pro mnohé časem stávají pravdou. Podporujete ve světě špat­ný směr, plný zloby a nenávisti. Nejde Vám vůbec o zdravou planetu. Nechceme představitele Vaše­ho typu – nabubřelé miliardáře bez páteře, bez vzdělání, bez vkusu a plné mindráků, jež zakrývají svým bohatstvím. Nechte si ty své kýčovité paláce. Vaše jméno se zapíše mezi americkými prezidenty jako ostudné. „You are fired” neboli „máte padáka“, jak zní Vaše oblíbená frá­ze.

Psáno v New Yorku.

Podporují nás:

  30 05 2018 KJ           Logo Nadace OF        bar.ces.poz logo-SFK 478607 1953 Praha logo      

Partneři:

PN logo sRGBlogo pozadi cervena Automediace2udalostiart-for-good-logo1Xantypacd12 8DeSYo4 HLIDACIPESlogoFINALv6 2016-10-02 Logo RR 2016 1

logo big   cze-logo    Peroutak logo1